Bilecik Birlik

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

YENİ İL BAŞKANINDAN İLK MESAJ

Adalet ve Kalkınma Partisinin yeni İl Başkanı Serkan Yıldırım, sosyal medya hesaplarından yapmış olduğu paylaşımla kamuoyuna ilk mesajını verdi.

YENİ İL BAŞKANINDAN İLK MESAJ
17 Ocak 2021 - 18:15
Adalet ve Kalkınma Partisinin yeni İl Başkanı Serkan Yıldırım, sosyal medya hesaplarından yapmış olduğu paylaşımla kamuoyuna ilk mesajını verdi.
Bilindiği üzere, 24 Kasım 2020’de yapılan temayül sonrasında Genel Merkez tarafından yürütülen süreç sonunda belirlene 4 aday Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmek üzere davet edilmişlerdi.
Dün İstanbul’da yapılan görüşmenin ardından Adalet ve Kalkınma Partisinin Bilecik İl Başkanı Serkan Yıldırım olmuştu. Çiçeği burnunda İl Başkanı Yıldırım, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kamuoyuna da ilk mesajını vermiş oldu.
Ak Partinin yeni İl Başkanı Serkan Yıldırım paylaşımında şu ifadelere yer verdi;
Bu dava;
Yesevi’den Yunus’a,
Edebali’den Akşemseddin’e,
Hacı Bektaş’tan Ahi Evran’a,
Abdulkadir Geylani’den Abdulhakim Arvasi’ye uzanan muhabbet silsilesinin her halkasına kıymet verenlerin davasıdır.
Bu dava; Büyüklenenlerin değil, büyüklere hürmet edenlerin davasıdır.
Bu dizelerle “Bizde bu davada varız” diyerek çıkmış olduğum bu kutlu yolda AK Parti Bilecik İl Başkanlığı’ na adaylığımı açıklamıştım. Dün Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ ın tensipleriyle AK Parti Bilecik İl Başkanlığı görevi tarafıma tevdi edildi.
Başta Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’a, Genel Merkez Teşkilat Başkanımız Erkan Kandemir’e, Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcımız Mustafa Köse’ ye ve İl Koordinatörümüz Berk Mersinli’ ye bana duydukları güven için teşekkür ediyorum.
Yükledikleri sorumluluk büyük, Allah’ ın izniyle güçlü teşkilatımız ile birlikte çok çalışarak mahcup etmeyeceğiz.
Belediye Başkanlığı döneminde de birlikte çalıştığımız, Milletvekilimiz Sn. Selim Yağcı Beyefendinin aday belirleme sürecinde verdiği mesajlar ve partimizin abisi olarak tüm adaylara aynı mesafede durarak verdiği katkılardan dolayı teşekkür ediyorum.
İl Başkanlığı temayülüne birlikte girdiğimiz tüm aday olan arkadaşlarıma ve dün Cumhurbaşkanımızla görüşmeye birlikte gittiğimiz Mehmet Turhan, Mehmet Ali Kaya ve Muhammed Karadayı’ ya AK Partimize yakışır bir sürecin içinde yer aldıkları için teşekkür ediyorum.
Yine birlikte çalışacağız inşallah.
Ve son olarak adaylık dönemimde ve dün görev tevdi edildikten sonra her daim destekleriyle yanımda olan canım ailem başta olmak üzere gerek arayarak gerekse mesaj atarak desteklerini ve tebriklerini ileten herkese teşekkür ediyorum.
AK Parti ailesi büyük bir ailedir.
Birlik ve beraberlik içerisinde çok güzel işlere hep birlikte imza atacağız inşallah.
REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.