Bilecik Birlik

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Oba Kent projesi ödenek aktarımı için imzalar atıldı

Oba Kent projesinin ödenek aktarımı için imzalar atıldı.

Oba Kent projesi ödenek aktarımı için imzalar atıldı
28 Ocak 2021 - 8:20

Oba Kent projesinin ödenek aktarımı için imzalar atıldı.

Söğüt’te kurulması planlanan 28 milyon TL yatırım bedelli Oba Kent Projesi’nin ödenek aktarımı için imzalar atıldı. Ödenek aktarım protokolüne, Vali Bilal Şentürk ile Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik imzalarını attı.

AK Parti Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, konuyla ilgili sosyal medyadan yaptığı açıklamada, “Diriliş, Kuruluş ve Kurtuluşun Şehri Bilecik’imizin ve kadim ilçemiz Söğüt’ümüzün hayali olan projeyi ete kemiğe büründüren imzalar atıldı” dedi.

Protokol çerçevesinde 28 milyon TL’lik ödenek aktarımının gerçekleştiğini ifade eden Milletvekili Selim Yağcı, şunları kaydetti: “Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde, Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun destekleriyle Oba Kent projesine Spor Toto Teşkilat Başkanımız sayın Bünyamin Bozgeyik ve Bilecik Valimiz BİLAL Şentürk’ün imzaladıkları protokol ile 28 milyon liralık ödenek aktarımı gerçekleştirilecek.

Başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, Spor Toto Teşkilat Başkanımıza, Bilecik Valimize, Bilecik Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz ile Bilecik İl Kültür ve Turizm Müdürlüğümüze ve emeği geçen herkese şehrim adına teşekkür ediyorum.

Geçmiş ile geleceği, dün ile yarını aynı mekanda buluşturacak olan proje hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.