Bilecik Birlik

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

Vali Bilal Şentürk’ten 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Bilecik Valisi Bilal Şentürk, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Vali Bilal Şentürk’ten 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı
30 Ağustos 2020 - 18:56

Bilecik Valisi Bilal Şentürk, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Vali Bilal Şentürk, ”30 Ağustos Zafer Bayramı” dolayısıyla yayınladığı mesajında; “30 Ağustos; İstiklal Savaşımızın en büyük zaferi, Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerinin atıldığı, bağımsızlık inancımızı, hür yaşama kararlılığımızı tüm dünyaya bir kez daha ilan ettiğimiz şeref ve gurur günümüzdür. 

Bu büyük zafer, milletimizin ortak değerlerde bütünleşerek, birlik ve beraberlik içerisinde yazdığı bir destandır. Türk milleti, ülkesini tehdit altında gördüğünde olağanüstü bir vatanseverlik, birlik ve beraberlikle her türlü tehdidi bertaraf etmiş, hiçbir şekilde bağımsızlık ve hürriyetinden ödün vermeyeceğini, ülkesi ve milletiyle sonsuza kadar var olacağını tüm dünyaya kabul ettirmiştir.

Bu sefer savaşımız tüm dünyayı tehdit eden Covid-19 virüsü. Bulaşıcılığı çok yüksek olan bu virüsle savaşmak için silahımız belli. Hep birlikte bu virüsten kurtulmak ve bu savaşı da kazanmak için maske, mesafe ve temizlik kurallarına uyalım.
 
Maalesef, Koronavirüs salgınının yeniden ivme kazanmaya başladığı şu günlerde, bu önemli zaferin yıldönümünü toplu programlarla değil de evlerimize, işyerlerimize Şanlı Türk Bayrağımızı asarak haklı gururumuzu, sevincimizi yansıtalım.
 
Bu duygu ve düşüncelerle, 30 Ağustos Zaferinin 98’nci yıldönümünde başta Büyük Taarruzun Başkomutanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum.

30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun.” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.