HER TAŞIN ALTINDAN ÇIKAN FİRMA; "UYGAR PEYZAJ" - Bilecik Birlik
SON DAKİKA

HER TAŞIN ALTINDAN ÇIKAN FİRMA; “UYGAR PEYZAJ”

31 Mart Yerel seçimlerinin ardından göreve gelen Millet İttifakının CHP’li Belediye Başkanı Semih Şahin’in, daha önce kısa bir süre görev yaptığı Şişli Belediyesinin işlerini yürüten firma olan “UYGAR PEYZAJ” firması geride kalan 13 aylık sürede Bilecik Belediyesinin ihaleye çıkardığı bir çok işinde karşımıza çıkıyor. Son günlerde şehri her noktasını köstebek yuvasına çevirerek bugün yolun çökerek iki aracın hendeğe düşmesine sebep olan projenin yüklenicisi de “UYGAR PEYZAJ”

Bu haber 23 Mayıs 2020 - 1:14 'de eklendi ve kez görüntülendi.

31 Mart Yerel seçimlerinin ardından göreve gelen Millet İttifakının CHP’li Belediye Başkanı Semih Şahin’in, daha önce kısa bir süre görev yaptığı Şişli Belediyesinin işlerini yürüten firma olan “UYGAR PEYZAJ” firması geride kalan 13 aylık sürede Bilecik Belediyesinin ihaleye çıkardığı bir çok işinde karşımıza çıkıyor.

Son günlerde şehri her noktasını köstebek yuvasına çevirerek bugün yolun çökerek iki aracın hendeğe düşmesine sebep olan projenin yüklenicisi de “UYGAR PEYZAJ”

Kim bu Uygar Peyzaj!!!

Tek ortaklı gözüken firmanın sahibi Yüksel Kırıcı,

YKR inşaat adını 2016 da “UYGAR PEYZAJ” olarak değiştirmiş.

2015 de kurulmuş; Şişli Belediyesinden Fulya Havuz işini almış ve “4 yılda 19 milyon sermayeli” şirket olmuş.

Birde Yüksel Kırıcı (“UYGAR PEYZAJ”) ile bağı olan Kırıcılar İnşaat Ramazan Kırıcı var.

Semih Başkan, Şişli Belediyesine 28 Temmuz 2016’da Fen İşleri Müdürlüğünde işbaşı yapıyor.

Yani eski adıyla YKR İnşaat yeni adıyla “UYGAR PEYZAJ” firması henüz 1 (bir) yaşında

Şişli ve İstanbul’daki CHP’li Belediyeler varken neden son 1 yıldır Bilecik’te her taşın altından “UYGAR PEYZAJ” firması çıkıyor.

Yol, kaldırım, asfalt, araç kiralama, eğlence, konser ve organizasyon işleri neden bu firma üzerinden yapılıyor.

Dahası var yapılan ihaleler “UYGAR PEYZAJ” ve uzantısı olan firmalara kalmadığı zaman yapılan o ihaleler iptal ediliyor ve sonunda ipi göğüsleyen yine “UYGAR PEYZAJ” oluyor!!!

En son 7 Mayıs 2020 tarihinde yapılan Merkez Çay Bahçesi ihalesi büyük ihtimalle “UYGAR PEYZAJ” firmasında kalacak!!!

Gelişmiş bir şehir olmak için “UYGAR PEYZAJ” ile çalışmak şartmıdır?

Firma web sayfasında kendilerini aşağıdaki yer alanlarla ifade etmiş.

Şirket Profilimiz

2015 yılında uygar inşaat olarak yola çıkan, üst yapı işleriyle faliyete başlamış olup sonrasında alt yapı, peyzaj, tadilat, tamirat, ve inşaat taahhüt ve turizm, otomotiv kiralama ile ilgili diğer alanlarda faaliyetlerini ve projelerini sürdürmüş insan odaklı çalışmalarına giderek hız vermiş 1 yıllık tecrübesiyle hizmet verdiği tüm alanlarda öncü bir kuruluş olmayı hedeflemiştir.
Türkiye’nin gelişimi, imarı ve avrupa birliği ile entegrasyonunda önemli rol oynayacak olan inşaat sektörünün, iş süreçlerinde etkinliğinin arttırılması, yeniden yapılanma ve yaşanabilir alanların kullanımını artırmak için kapsamlı yapıtlar sunan Uygar Peyzaj;
Güvenirlik
Yüksek sorumluluk duygusu
Deneyim
Kalite bilinci
Sürekli gelişim inancı
Müşteri beklentilerini aşan katma değerli iş birliği değerlerine sahiptir.
Sektörel çözüm yaklaşımı değişimi yönetebilmek, ihtiyaçları karşılayabilmek ve beklentilerin ötesinde çözümler sunabilmek ancak müşteriye yakın olmakla mümkün.
Farklı alanlarda faaliyet gösteren müşterilerimize, inşaat sektörünün her alanında çözümler sunabilmek için Uygar Peyzaj organizasyonunu sektörel yapılanma üzerine kurulmuştur. Anahtar teslimi yapı çözümleri sunan Uygar Peyzaj, farklı sektörlerdeki müşterilerine rekabet avantajı, operasyonel verimlilik, etkin iş modelleri ve katma değer sağlamaktadır.

UYGAR İNŞAAT Grubu, uluslararası kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunarak müşterilerine katma değer yaratmayı ve çalışanlarıyla birlikte sürekli gelişmeyi amaçlar. Dolayısıyla, ülkesi, müşterileri, ortakları, tedarikçileri için güvenilir ve saygın olmak, temel hedefleri arasında yer alır.

Sektöründe en iyisi olmak, rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyelini paydaşlarına değer yaratacak şekilde yönetmek, insan kaynakları sermayesini en yukarılara çıkarmak, şeffaflık, üstün iş ahlâkı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok
YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.