Bilecik Birlik

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

CHP İlçe Başkanının Testi Pozitif Çıktı Yardımcısı Karantinada

CHP Osmaneli İlçe Başkanı ve ilçenin tanınmış esnaflarından İsmail Er’in koronavirüs testinin pozitif çıktığı öğrenildi. İsmail Er’in sağlık durumunun iyi olduğu bildirilirken 14 süre ile evinde karantina altına alındığı belirtildi. Öte yandan İsmail Er ile temanslı olduğu öğrenilen ilçe başkan yardımcısı Cihan Şimşek’in de 14 gün süre ile karantinada kalacağı bildirildi.

CHP İlçe Başkanının Testi Pozitif Çıktı Yardımcısı Karantinada
13 Nisan 2020 - 10:18

CHP Osmaneli İlçe Başkanı ve ilçenin tanınmış esnaflarından İsmail Er’in koronavirüs testinin pozitif çıktığı öğrenildi. İsmail Er’in sağlık durumunun iyi olduğu bildirilirken 14 süre ile evinde karantina altına alındığı belirtildi.

Öte yandan İsmail Er ile temanslı olduğu öğrenilen ilçe başkan yardımcısı Cihan Şimşek’in de 14 gün süre ile karantinada kalacağı bildirildi.

CHP Osmaneli İlçe Başkanı İsmail Er Sosyal medya hesabından yaptığı Açıklamalarında şu ifadelere yer verdi; 10.04.2020 Cuma gecesi yapılan test sonuçlarına göre #Covid19 sonucum #Pozitif çıkmıştır. Hastanede yapılan muayeneler ve testlerde bir olumsuzluk yoktur. Çok şükür ayakta atlatacağım merak etmeyin. Güzel ve güneşli günlerde görüşmek üzere.” dedi.

CHP Osmaneli İlçe Başkan Yardımcısı Cihan Şimşek 14 Gün Karantinaya alındı

Cihan Şimşek’de Sosyal medya hesabından şu şekilde açıklamada bulundu.

Değerli arkadaşlar sayın büyüklerim ve sevgili küçüklerim 14 gün süre ile karantinaya alındığım doğrudur Testlerimin #Pozitif çıktığı duyumları asılsızdır

Geçtiğimiz günlerde CHP İlçe Başkanımız İsmail ER’e #Covid19 testi yapılmış sonuçlarına göre #Pozitif çıkmış yapılan muayene ve testlerde olumsuz bir şeylerle karşılaşılmamış 14 gün karantinaya alınmıştı.

İsmail ER başkana yakınlığımdan dolayı Sağlık Bakanlığınca şahsıma sosyal mesafe ve 14 gün tecrit uygulaması yapılmıştır, tamamıyla önlem amaçlıdır.

Corona virüsünün pozitif çıktığı iddiası asılsızdır. Aldığımız çok sayıda telefon ve mesaj nedeniyle, açıklama gereği duymuş bulunmaktayım.

Corona Virüsü testi, yapılmamıştır virüs bulunmamaktadır sağlık durumum iyi olup, tedbir amaçlı evimde bulunmaktayım

Saygılarımızla
Cihan ŞİMŞEK

 

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.