9 Nisan 2020

Bilecik Birlik

Gücü adında

“PAZARCIK GAZETESİ” YAYINA BAŞLADI

Pazaryeri İlçemizin artık basılı bir gazetesi var; “PAZARCIK GAZETESİ” HS AJANS MEDYA bünyesinde ilk sayısı çıkan "PAZARCIK GAZETESİ" hakkında açıklama yapan Pazarcık Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Yazı İşleri Müdürü Serdar Kara, Pazarcık Gazetesini çıkararak, medya alanında Pazaryeri’nde önemli bir açığın kapatılacağını söyledi.

Pazaryeri İlçemizin artık basılı bir gazetesi var; “PAZARCIK GAZETESİ”

HS AJANS MEDYA bünyesinde ilk sayısı çıkan “PAZARCIK GAZETESİ” hakkında açıklama yapan Pazarcık Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Yazı İşleri Müdürü Serdar Kara, Pazarcık Gazetesini çıkararak, medya alanında Pazaryeri’nde önemli bir açığın kapatılacağını söyledi.

Pazarcık Gazetesinin büyük ilgi göreceğini dile getiren Serdar Kara, “Gazetenin hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bundan sonra da Pazaryeri’nin sesi olmaya devam edeceğiz” dedi.

“PAZARCIK KARDEŞLİĞİNİ YAYACAĞIZ”

Pazaryeri’nde gazete çıkarmanın özel bir nedeni olduğunu söyleyen Kara, “ Pazaryeri’nin sınırlarını aşacak olan gazetemiz büyük bir heyecanla yayın hayatına devam edecek. Pazaryeri’nde bir gazete çıkarmamızın birçok nedeni var. İlçenin hem sosyal hayatını, hem ticaretini hem de inanç dünyamızı çok daha yakından ilgilendiriyor. Pazaryeri’ni ve bu bölgeyi artık
bizim de etkilememiz gerektiği inancıyla böyle bir adım atmış bulunuyoruz. Pazarcık Gazetesi ile Pazarcık kardeşliğini yayacağız..

“DOLU DOLU BİR GAZETE OLACAK”

Pazarcık Gazetesi İmtiyaz sahibi ve Yazı İşleri Serdar Kara, Gazetenin dolu dolu bir gazete olacağını belirterek, “Gazetemiz ulusal gazete ebatında 4 sayfa olarak yayın hayatına başladı. Gazetemizin içeriğinde Pazaryeri haberlerinin yanı sıra sağlık ve spor haberleri de yer alacak.

Gazetemizde köşe yazıları ve makaleler de olacak. Pazarcık Gazetesi ilçede büyük bir açığı kapatacaktır. Gazetemizi ilçede ve ülke genelinde yaşayan tüm Pazarcıklılara ulaştırmak için, her zamankinden daha çok çalışacağız” dedi.

“PAZARCIK GAZETESİ İLK SAYISI, PAZARYERİ BELEDİYE BAŞKANI ZEKİYE TEKİN’E TAKDİM EDİLDİ”

Gazetenin dün yayınlanan ilk sayısını Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin’e takdim eden Serdar Kara, “PAZARCIK GAZETESİ” olarak, ilçede ofis açtıklarını belirtti.