9 Nisan 2020

Bilecik Birlik

Gücü adında

CHP BİLECİK MİLLETVEKİLİ YAŞAR TÜZÜN’DEN BAŞ SAĞLIĞI MESAJI

Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, Suriye'de görev yapan Mehmetçiklerimizin hava saldırısı sonucu şehit olmalarına ilişkin baş sağlığı mesajı yayımladı. Milletvekili Tüzün mesajında, ‘’Bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınları ve Türk Milleti’ne baş sağlığı diliyorum’’ ifadelerine yer vererek, şunları kaydetti;

Cumhuriyet Halk Partisi Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, Suriye’de görev yapan Mehmetçiklerimizin hava saldırısı sonucu şehit olmalarına ilişkin baş sağlığı mesajı yayımladı.

Milletvekili Tüzün mesajında, ‘’Bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınları ve Türk Milleti’ne baş sağlığı diliyorum’’ ifadelerine yer vererek, şunları kaydetti:

‘’Dün gece itibariyle Suriye’de görev yapan 33 kahraman askerimizin şehit olduğu ve 32 askerimizin de yaralandığı haberini büyük bir üzüntü ile duyduk. Şehitlerimizin aileleri başta olmak üzere Milletimizin başı sağ olsun.  Cumhuriyet Halk Partisi olarak, Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında olağanüstü toplantı gerçekleştirilerek, yapılabilecek çalışmalar hakkında değerlendirmeler yapıldı. Ülke ve Millet olarak bu zor zaman dilimlerinde birlik ve beraberlik içinde olmanın en büyük sorumluluk ve görevimiz olacağına inanıyorum. Bu duygu ve düşünceler ile şehitlerimize tekrar Allah’tan rahmet diliyor, yakınları ve milletimizin başı sağ olsun’’ dedi.