30 Mart 2020

Bilecik Birlik

Gücü adında

BİLECİK ALPEREN OCAKLARI ŞEHİTLERİMİZ İÇİN MEYDANLARDA

Bilecik Alperen Ocakları, İdlib’de rejim unsurlarının hava saldırısı sonucu şehit olan askerlerimiz ve eli tetikte bekleyen Mehmetçiklerimize destek olmak amacıyla yürüyüş düzenledi. Belediye çay bahçesi önünde toplanan Alperenler slogan atarak Bilecik 2’nci Jandarma Eğitim Tugay Komutanlığı önüne kadar yürüdüler. Kalabalık grup “Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez”, “İdlib yıkılsın” sloganıyla Bilecik sokaklarını inlettiler.

Bilecik Alperen Ocakları, İdlib’de rejim unsurlarının hava saldırısı sonucu şehit olan askerlerimiz ve eli tetikte bekleyen Mehmetçiklerimize destek olmak amacıyla yürüyüş düzenledi.

Belediye çay bahçesi önünde toplanan Alperenler slogan atarak Bilecik 2’nci Jandarma Eğitim Tugay Komutanlığı önüne kadar yürüdüler. Kalabalık grup “Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez”, “İdlib yıkılsın” sloganıyla Bilecik sokaklarını inlettiler.

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Murat Önal, yaptığı açıklamada, “Gerekirse ölürüz ama bağımsızlığımızdan ve onurumuzdan, devletimizin ve milletimizin şanından, şerefinden ödün vermeyiz” dedi.

Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar dileyen Murat Önal, BBP ve Alperen Ocakları’nın devletin emrinde olduğunu ifade etti. Murat Önal, “Her birimiz birer şehit adayı olarak amasız, fakatsız, lakinsiz kahraman ordumuzun yanında olduğumuz bilinmelidir. Hiç kimse bu süreçte keskin ayrışma ve kutuplaşma üretme, milli birlik ve beraberlik ruhumuza aykırı tavır sergileme hatta ve hatta bu çizgide ya da bu doğrultuda siyaset üretme hevesine düşmemelidir.

Gerekirse ölürüz ama bağımsızlığımızdan ve onurumuzdan, devletimizin ve milletimizin şanından, şerefinden ödün vermeyiz” dedi.

Alperen Ocakları’nın yürüyüşü esnasında emniyet güçlerince geniş güvenlik önlemleri alındı.