30 Mart 2020

Bilecik Birlik

Gücü adında

Yeniden Refah Partisi Osmaneli İlçe Başkanlığından Köy Ziyaretleri

Yeniden Refah Partisi Osmaneli ilçe başkanı Vahit Uğurlu ve beraberindekiler köy ziyaretleri gerçekleştirdi.

Yeniden Refah Partisi Osmaneli ilçe başkanı Vahit Uğurlu ve beraberindekiler köy ziyaretleri gerçekleştirdi.

Köylülerin sıkıntılarının olduğunu ve tarımda kullanılan mazottaki vergiyi sıfırlayacaklarını dile getiren Başkan Uğurlu, gerçekleştirdikleri ziyaretlerle ilgili yaptığı açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Osmaneli yeniden refah partisi olarak çiftçilerimize önceki 54. hükümetinde olduğu gibi değer verildiğine halkımızca çok iyi bilinmekte ve yine değer vereceğimize hiç kimsenin şüphesi asla olmasın Osmaneli de yeniden refah partimiz olarak köylerimizi ziyaret ediyoruz.

Çiftçi kardeşlerimi rahmetli Erbakan hocamızın tarıma çiftçiye ne kadar çok değer verdiğini hepimiz bilmekteyiz bizde onun düşüncelerini hedeflerini yapmak gerçekleştirmek için genel başkanımızın sayın Fatih Erbakan liderliğinde hocamızın hayallerini ulaşmak için köylerimize gidip tekrar ikinci Erbakan dönemini hissettiriyoruz.

Köylerimizin sıkıntılarının fazlaca olduğunu çok iyi bilmekteyiz ve köylülülerimizin sıkıntılarını, dertlerini bizlere söylemektedirler. Biz yeniden refah partisi olarak Tarımda kullanılan Mazottaki vergiyi sıfırlayacağız. Gübre , tarım ilacı ve tohum gibi çiftçimizin bütün ihtiyaçlarını yerli üretip en uygun fiyatta çiftçimize temin edeceğiz. Bütün meralarımızı yeniden hayvancılığa açıp canlı hayvan ithalatını en kısa zamanda sıfıra indireceğiz. 17 yıllık Mevcut hükümet iktidarında senede küçükbaş ve büyükbaş  bir milyon hayvan ithal eder olduk ve koyun ve sığır sayımızda çok ciddi bir şekilde düşüş var.

Et ve süt kurumu adeta ithalatçı bir firma eder haline gelmiştir bu durum hiç açıcı değil bizi vahim durumlara götürmektedir. Tarım ve hayvancılıkta tarihinin en büyük yanlışı yapılmaktadır ve bir önemli hususta İsrailden gelen tohumlara ne demeli insanlarımızı tedirgin etmektedir ve bizler 54. hükümetin de yaptığımız gibi Çiftçimizin ürettiği ürüne en yüksek taban fiyatlarını yine biz vereceğiz. İktidara gelince inşALLAH tarım alandaki bütün kota ve yasakları elimizin tersiyle kaldırıp atacağız. Hedefimizde komşuların hatta orta doğu ülkelerin tarım ve hayvancılıkta ihtiyacını karşılarsak köylümüzde çiftçimizde zengin olur bayram eder. Bizim hedefimiz yılda 100 milyar dolar tarım ve hayvancılık ihracatı yapan Türkiye olmak istiyoruz.”