8 Nisan 2020

Bilecik Birlik

Gücü adında

BOZÜYÜK AK PARTİ’DEN DEPREMZEDELERE YARDIM

AK Parti Bozüyük İlçe Teşkilatı, depremzedeler için yardım kampanyası başlattı. İlçe Başkanı Hüsnü Ersoy ve beraberindekiler Ziraat Bankası Bozüyük şubesine giderek AFAD'ın hesaplarına nakdi yardımda bulundular. Ersoy,"Depremden zarar gören kardeşlerimize bir nebze olsun katkıda bulunmak adına nakdi yardımda bulunduk" dedi.

AK Parti Bozüyük İlçe Teşkilatı, depremzedeler için yardım kampanyası başlattı. İlçe Başkanı Hüsnü Ersoy ve beraberindekiler Ziraat Bankası Bozüyük şubesine giderek AFAD’ın hesaplarına nakdi yardımda bulundular. Ersoy,”Depremden zarar gören kardeşlerimize bir nebze olsun katkıda bulunmak adına nakdi yardımda bulunduk” dedi.

Hüsnü Ersoy, açıklamasında, şunları kaydetti:”AK Parti Bozüyük İlçe Teşkilatı olarak, Elazığ-Sivrice Merkezli yaşanan deprem felaketi nedeniyle, depremden zarar gören kardeşlerimize bir nebze olsun katkıda bulunmak adına, milletimizin en güzel hasletlerinden biri birlik, beraberlik ve dayanışma ruhunun tecellisi olarak Ziraat Bankası Bozüyük Şubesine, AFAD hesabına nakdi yardımda bulunduk. Depremde hayatını kaybeden kardeşlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz.Yaralanan kardeşlerimize acil şifalar diliyoruz. Depremden zarar gören kardeşlerimizin yardımına koşan Ak Parti Bozüyük İlçe Teşkilatı mensuplarımıza da şükranlarımızı sunuyoruz. Cenab-ı Hakk bizleri afetlerin muhafaza buyursun” ifadelerini kullandı.