8 Nisan 2020

Bilecik Birlik

Gücü adında

YENİDEN REFAH PARTİSİ SAHAYA İNDİ

Yeniden Refah Partisi Bilecik İl Teşkilatı sahalara inerek, ilçe ziyaretlerine başladı. İ;lk ziyareti Pazaryeri ilçesine yapan parti yöneticileri kahvehanelerde vatandaşların sorunlarını dinleyerek çözümün Yeniden Refah Parti'sinde olduğunu anlattılar.

Yeniden Refah Partisi Bilecik İl Teşkilatı sahalara inerek, ilçe ziyaretlerine başladı. İlk ziyareti Pazaryeri ilçesine yapan parti yöneticileri kahvehanelerde vatandaşların sorunlarını dinleyerek çözümün Yeniden Refah Parti’sinde olduğunu anlattılar.

Yeniden Refah Partisi Pazaryeri İlçe Başkanlığından yapılan açıklamada; Partimizin Bilecik İl Başkanı Cafer Arslanboğa ve Bilecik il teşkilatı, ilçemize ziyarete gelerek Kahvehanelerde hemşehrilerimiz ile tanıtım ve hasbihal ettiler.. İl Başkanı Cafer Arslanboğa konuşmalarında”Halkımız bizlere yabancı değil 1996 yılında Refahyol hükümeti döneminde halkımızın teveccühleri ile iktidar olduk o dönemde Türkiye Cumhuriyeti tarihinde ilk defa denk bütçe yapılarak yaşanabilir bir Türkiye ye kavuştuğumuzu ve o dönemde %100 oranında emeklimize ve çalışanlara zamlar yapılarak halkımızın refahını yükselttiğini dile getirdi..o dönemde büyük sanayi atılımı yapılarak Halkımıza iş imkanları sunulduğunu tarım ve hayvancılık yapan halkımız da desteklenerek rahat bir imkana kavuşmaları sağlanmıştır. Ve biz inanıyoruz ilk seçimlerde halkımızın teveccühleri ile yine iktidara gelerek sorunlara çare olacağız” ifadeleri kullanıldı.