1 Nisan 2020

Bilecik Birlik

Gücü adında

CHP OSMANELİ YÖNETİMİNDEN GAZETEMİZE ZİYARET

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Osmaneli İlçe Başkanı İsmail Er ve Yönetim Kurulu gazetemize ziyarette bulundular.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Osmaneli İlçe Başkanı İsmail Er ve Yönetim Kurulu gazetemize ziyarette bulundular.

Ziyarete CHP Osmaneli İlçe Başkanı İsmail ER, İlçe Başkan yardımcısı Cihan ŞİMŞEK, Kadın kolları başkanı Mehtap METİN, Gençlik kolları başkanı Mehmet BABUM, CHP Osmaneli Belediye meclis üyesi Özden KARİP, Yönetim kurulu üyeleri Gökhan KAYGISIZ, İbrahim DİKMEN, Hayati BAYRAM, Serdar GÜLMÜŞ, Yelda OK’ tan oluşurken genel ve yerel siyaset üzerine değerlendirmeler ele alındı.

Osmaneli’de internet haber sitemizin ve yeni basılı gazetemizin takipçi sayısının çok olduğunu belirten CHP Osmaneli İlçe Başkanı İsmail Er ve heyet “Hayırlı Olsun” dileklerini ileterek10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günümüzü kutladı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Serdar Kara; “Osmaneli ilçesinin geçmişte Bilecik siyasetine yön veren bir yapısının olduğunu ancak son dönemlerde bu yapının uyku moduna geçtiğini görüyorum. Sizlerin oluşturmuş olduğunuz yeni yönetimle ilçede ki dinamikleri yeniden hayata geçirecek hamlelerde bulunduğunuzu takip etmekteyim. Yeni yönetimin size, Osmaneli İlçemize ve İlimize hayırlı olmasını diliyorum. Bilecik Birlik Gazetesi olarak nazik ziyaretiniz sebebiyle sizlere teşekkür ediyorum.” ifadelerinde bulundu.