30 Mart 2020

Bilecik Birlik

Gücü adında

KENT&BAŞKAN DERGİSİ VEZİRHAN BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN OCAK’I ZİYARET ETTİ

Ülke genelinde aylık olarak yayınlanan Belediye Haber yayın organı olan, Kent&Başkan Dergisi Bilecik İl Temsilcisi ve Muhabiri olan, Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Serdar Kara, Vezirhan Belediye Başkanı Hüseyin Ocak'ı makamında ziyaret etti.

Ülke genelinde aylık olarak yayınlanan Belediye Haber yayın organı olan, Kent&Başkan Dergisi Bilecik İl Temsilcisi ve Muhabiri olan, Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Serdar Kara, Vezirhan Belediye Başkanı Hüseyin Ocak’ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette, Vezirhan gündemi üzerine açıklamalarda bulunan Başkan Ocak, göreve geldiklerinden bugüne kadar olan süreçte vatandaşa hizmet odaklı projeler üzerinde çalıştıklarını belirtti.

Belde genelinde elektrik hatlarının yer altına alınması ve deplase çalışmalarının devam ettiğini belirten Başkan Ocak, öncelikli olarak el attıkları işsizlik sorununu neredeyse bitirecek hamlelerde bulunduklarının altını çizerek Belediye bünyesinde bir masa kurduklarını iş ve işçi taleplerini kayıt altına alarak istihdam konusunda güzel sonuçlara erişildiğini söyledi. Ayrıca Belediye Başkanı Hüseyin Ocak, dar gelirli vatandaşlara yönelik olarak Belediye bünyesinde konut projesi yapılacağını söyledi. Eğitim konusunda belediye olarak sınırsız ve tam destek verdiklerini ve bu desteğin devam edeceğini söyleyen Başkan Ocak, yol boyunda yer alan Çadır bölgesine cafe ve aile çay bahçesi yaparak başta Vezirhan’lılar olmak üzere herkesin kullanımına açacaklarını ve işletmesini Belediye olarak kendilerinin yapacağını belirtti.

Kent&Başkan Dergisi Bilecik İl Temsilcisi ve Muhabiri olan, Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Serdar Kara, “Aylık Belediye Haber yayınımız, Kent&Başkan Dergisi olarak Vezirhan Belediye Başkanı sayın Hüseyin Ocak’ı ziyaret ederek dergimizin tanıtımını sağladık. Başkan Ocak’a, Vezirhan kamuoyunun merak ettiği konularda sorularımızı sorduk. Kendileri bizleri aydınlattı. Bizde projelerin ve hizmetlerin takipçisi olacağımızı kendilerine ilettik. Göstermiş oldukları misafirperverlik ve ilgi adına başta Vezirhan Belediye Başkanı Hüseyin Ocak ve Vezirhan Belediyesi personellerine teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.