1 Nisan 2020

Bilecik Birlik

Gücü adında

DERNEKLERE YÖNELİK PROJE YAZMA VE PROJE GELİŞTİRME SEMİNERİ

Bozüyük Belediyesi ve Bozüyük Kent Konseyi işbirliği ile dernek ve sivil toplum örgütlerine yönelik proje yazma eğitimi verildi.

Bozüyük Belediyesi ve Bozüyük Kent Konseyi işbirliği ile dernek ve sivil toplum örgütlerine yönelik proje yazma eğitimi verildi.

Bozüyük Belediyesi Metristepe Kültür Merkezi fuaye alanında düzenlenen, proje yazma eğitimine Bozüyük’te faaliyet gösteren dernek ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri katılırken, kente değer kazandırma ve markalaşma için yapılması gerekenler anlatıldı. Proje yazma eğitiminin ilk toplantısına katılan Bozüyük Kent Konseyi Başkanı Nurettin Oydu, Bozüyük Belediyesi’ne destekleri için teşekkür ederken, tüm derneklerin ve bireylerin bu eğitim içinde yer almasının önemine değindi. Kent Konseyi Başkanı Oydu ayrıca verilen eğitimin Bozüyük için önemli gelişmelere ve çalışmalara yol açabileceğini belirtti.

4 gün sürecek olan proje yazma eğitiminde Bozüyük Belediyesi eğitmenlerinden  Gülçin Agahoğlu, proje tasarlanması, faktörleri, amaçları, gerekli destekler için izlenmesi gereken yollar konularında bilgi verdi. Bozüyük’ün marka değeri, ilçeye değer kazandırma gibi pek çok hususa da değinilen eğitimde yer alan katılımcılar, projelendirme ve proje aşamalarındaki yol göstericileri için Bozüyük Belediyesi’ne ve Kent Konseyi’ne teşekkür ettiler.