1 Nisan 2020

Bilecik Birlik

Gücü adında

BİLECİK’Lİ BAŞKANLAR’DAN ZİYARET

Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, Bayırköy Belediye Başkanı Mustafa Yaman, Dodurga Belediye Başkanı Selim Tuna ve önceki dönem Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı'dan oluşan heyet, Bilecik eski valisi şimdiki Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın'ı ziyaret etti. 

Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, Bayırköy Belediye Başkanı Mustafa Yaman, Dodurga Belediye Başkanı Selim Tuna ve önceki dönem Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’dan oluşan heyet, Bilecik eski valisi şimdiki Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın’ı ziyaret etti.

Büyükakın, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Bilecik heyetine teşekkür etti.

Ziyaret hakkında değerlendirmelerde bulunan Bayırköy Belediysi ve Bilecik Belediyeler Birliği Başkanı Mustafa Yaman, “Bilecik Valisi olarak görev yaparken aday olduğu Kocaeli Büyük Şehir Belediye Başkanlığına seçilen ve ilimizde kısa sürede büyük hizmetlere imza atmış Doç. Dr. Tahir Büyükakın’ı ziyaret ettik. Bozüyük önceki dönem Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Dodurga Belediye Başkanı Selim Tuna ve Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin’i makamında ağırlayan Kocaeli Büyük Şehir Belediye Başkanımıza Bilecik iline hizmetleri için ve Marmara Belediyeler Birliği Başkanı olarak da Bilecik’e destekleri için teşekkür ettik. Oldukça samimi hava içinde geçen görüşmede bize büyük ilgi gösteren ve her zaman Bilecik için yanlarında olduğunu söyleyen Doç. Dr. Tahir Büyükakın en kısa zamanda Bilecik’e uğrayacağını ifade etti” dedi.