8 Nisan 2020

Bilecik Birlik

Gücü adında

ZEKİYE BAŞKAN, PAZARYERİ’NE MÜJDEYİ VERDİ

Şirin ilçemiz Pazaryeri'nin Bağımsız Belediye Başkanı Zekiye Tekin, verimli tarımsal arazilere sahip ilçeye katma değer kazandıracak kalıcı bir projenin müjdesini verdi.

Şirin ilçemiz Pazaryeri’nin Bağımsız Belediye Başkanı Zekiye Tekin, verimli tarımsal arazilere sahip ilçeye katma değer kazandıracak kalıcı bir projenin müjdesini verdi.

Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada başkan Zekiye Tekin; “1.200.000 TL değerinde Bilecik’te bir çok proje arasından seçilen SODES projemiz kabul edildi. İlçem adına çok sevinçliyim. Pazaryeri Belediyesi olarak başvurusunu yaptığımız “Fasulye ve meyve kurutma, konserve soğuk hava deposu” projemiz en önemlisi kadın istihdam projemiz kabul edildiği bilgisini Sanayi ve Teknoloji Bakanlığımızdan arayarak bildirdiler .

Bu projenin kabul edilmesinde bana güvenen ve projemize değer veren, Sanayi ve Teknoloji Bakanı sayın Mustafa Varank, Ak Parti Bilecik Milletvekilimiz sayın Selim Yağcı, sayın Valimiz Bilal Şentürk, projenin Bakanlıkta onaylanmasına destek veren Ak parti İl Başkanı sayın Fikret Karabıyık, her durumda yanımızda olan Tarım İl Müdürümüz sayın Necmettin Yoldaş , Bebka Bilecik ve Bursa personeline, sevincimi paylaşan ilçe kaymakamımız sayın Berker Çırak beyefendiye sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

Her şey güzel ilçem Pazaryeri için. Bu daha başlangıç. İnşallah büyük projelerle ilçeme güzel müjdeler vermek nasip olur.” ifadelerine yer verdi.